Google, opowiedz mi bajkę!

0
1837

Google, opowiedz mi bajkę

To, że co rusz Google zaskakuje nas czymś nowym, przestało już dziwić. Co więcej, wielu użytkowników zastanawia się, jakie funkcjonalności Google planuje w przyszłości, bo to, że coś planuje, można uznać za pewne. Skoro Google wprowadził ćwiczenia oddechowe do wyników wyszukiwania, uczy użytkowników języków obcych, a nawet bardziej ambitnie – nauczył Asystenta Google języka polskiego, nie wiemy, w którą stronę udogodnienia serwowane przez Google pójdą tym razem. Na kolejne nowinki nadal czekamy, a w międzyczasie może by tak oddać się chwili przyjemności i relaksu, korzystając z Asystenta Google?

Asystent Google opowie bajkę

Tak jak pisaliśmy powyżej – nie dość że świetnie włada językiem polskim, wykonuje nasze polecenia to jeszcze spełnia wiele innych bardzo przydatnych w codziennym życiu funkcji. Okazuje się, że nasz wirtualny asystent nie pozostaje obojętny na żadne prośby i nawet… opowie nam bajkę.

google assistant

Bajka jak to bajka – kończy się happy-endem, na taki finał także liczy Google. Miejmy nadzieję, że asystenci głosowi zadomowią się w naszym kraju i… będą żyć długo i szczęśliwie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here